لیست محصولات

تفلون مایع

فهرست مطالب:

تفلون مایع

از مهمترین محصولات مورد نیاز هر تاسیسات کار، تجهیزات آب بندی اتصالات برای جلوگیری از نشتی آب است. از تجهیزات رایج برای عمل آب بندی، از دیرباز نوار تفلون، خمیر و کنف بوده است.

جدیدترین محصولی که برای آب بندی به کار میرود، تفلون مایع است. این محصول با قیمت مناسب و کیفیت بالا، هر ۱۰۰ میلی لیتر از یک تفلون مایع تقریبا با ۱۰۰ عدد نوار تفلون ۱۲ متری مرغوب رقابت میکند.

تفلون مایع به جز در اتصالات و تاسیسات آب آشامیدنی، در سایر لوله کشی ها مثل لوله کشی های گاز، نفت و سیستم های هیدورلیک نیز کاربرد دارد. این محصول از جنس ماده ای به نام “پلی تترافلوئورواتیلن” است که با نام تجاری تفلون به بازار عرضه شده است.

کاربرد تفلون مایع: از اتفلون مایع برای آب بندی لوله های فلزی بزرگ صنعتی استفاده می شود. تفلون مایع میتواند فشار تا ۷۰۰ بار را نیز تحمل کند.

چگونگی استفاده از تفلون مایع:

در ابتدا هم لوله و هم اتصال خود را تمیز کرده تا از آلوگی و گردو غبار پاک شوند.

سپس، تفلون مایع را به هر دو طرف نری و مادگی لوله و اتصالات زده و منتظر میمانیم تا خشک شود. زمان سفت شدن اولیه این محصول پرکاربرد بین ۱۵ الی۴۵ دقیقه تخمین زده شده است .

از مهمترین ویژگی های تفلن مایع، باز کردن قطعات بهم وصل شده و استفاده ی مجدد از آنهاست.

مزایای استفاده از تفلون مایع:

۱- آب بندی به صورت کامل انجام میشود.

۲- در نقاط پر لرزش مانند موتور خانه، پمپ آب، سیستم های هیدرولیک، کمپرسور های هوا و مخازن بخار به خوبی مقاومت و چسبندگی خود را حفظ میکند.

۳- امکان تست بلافاصله برای کاربر فراهم میسازد.

۴- در هنگام استفاده و سفت شدن شره نمی کند .

 

برای خرید تفلون مایع در مجتمع لوله و اتصالات یزد با شماره ی ۶-۳۷۲۲۷۷۰۰-۰۳۵ تماس گرفته و یا به شماره ی ۰۹۱۳۴۵۴۰۷۲۶ در تلگرام یا واتساپ پیغام دهید.

خرید_تفلون_مایع   تفلون_مایع         قیمت_خرید_تفلون_مایع     قیمت تفلون مایع   نوار تفلون مایع     تفلن مایع    مایع تفلن    قیمت تفلن مایع     خمیرتفلن     لوله اتصالات     تاسیسات      آب بندی   نوار پرایمر  کنف 

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.