لیست محصولات

درباره ما

تاریخچه، شرح فعالیت و ...

معرفی سازمان

مجتمع لوله و اتصالات یزد در دو بخش بازرگانی داخلی و خارجی در زمینه توزیع انواع لوله، اتصالات و شیرآلات در بخش‌های آبرسانی، گازرسانی، فاضلاب و تأسیسات حرارتی و برودتی (بیش از ۱۰،۰۰۰ نوع محصول) در کل کشور فعالیت گسترده‌ای دارد.
همچنین این مجتمع، همواره در صدد تأمین و توزیع بهترین کالاها از لحاظ رعایت الزامات و استانداردها بوده و سعی نموده تا محصولات منطبق بر استانداردهای بین‌المللی و استاندارد ملی ایران را توزیع نماید.

انبار شماره ۹ اتصالات ( انبار مرکزی )

تاریخچه

مجتمع لوله و اتصالات یزد فعالیت اقتصادی خود را در سال ۱۳۷۵ با مشارکت خانواده برازنده و با مدیریت آقای رضا برازنده در شهر یزد آغاز نمود و خیلی زود به عنوان یکی از توزیع کنندگان صاحب نام در منطقه، مطرح گردید.

ثمره کار و تلاش شبانه روزی تیم علمی و منسجم این مؤسسه، موجب رشد و توسعه مجموعه‌ای به وسعت ۵۰،۰۰۰ متر مربع همراه با زیرساخت‌های مدرن گردید که به لطف خداوند، همچنان پله‌های ترقی و تعالی را به سرعت می پیماید. 
تنوع محصولات، قیمت مناسب، رفتار شایسته با مشتریان و تحویل به موقع کالا که هنوز هم سرلوحه امور می‌باشد؛ از عمده دلایل این موفقیت بود.

این سازمان با اخذ نمایندگی از برندهای برتر حوزه تأسیسات، فضای کسب و کار خود را گسترش داد به نحوی که هم‌اکنون به عنوان بزرگترین مرکز توزیع لوله و اتصالات و شیرآلات در مرکز کشور محصولات صنعت آب و گاز و تأسیسات را در این استان و سایر استانهای جنوبی توزیع می نماید.

نمایی هوایی از انبار مرکزی

دفاتر و واحدهای مجتمع لوله و اتصالات یزد

مجتمع لوله و اتصالات شامل چندین انبار و شعبه در شهر یزد می باشد که از آن جمله می توان به دفتر مرکزی واقع در خیابان ۱۵ خرداد صفائیه، شعبه مرکزی واقع در بلوار جانباز نام برد.

در ساختار سازمانی مجتمع لوله و اتصالات یزد می توان به واحد فروش، حسابداری ، مالی ، تامین و … اشاره کرد که دقیق تر می توانید در چارت سازمانی شرکت مشاهده بفرمایید.

چارت سازمانی مجتمع لوله و اتصالات یزد

دفتر اداری

دفتر مرکزی : واقع در شهر یزد- میدان شهدای محراب – خ ۱۵ خرداد و محل استقرار مدیریت مجموعه می باشد.

۲۰۲۱۰۷۳۰_۱۸۱۸۳۲22

شعبه مرکزی

ا‌ین ساختمان ۴ طبقه، در مجاورت انبار مرکز‌ی واقع گرد‌یده و دارا‌ی بخش‌ها‌یی از جمله فروشِ حضور‌ی، فروشِ غیرحضور‌ی، تأمین، حسابدار‌ی، منابع انسانی ، انفورماتیک و غیره می‌باشد.

ا‌ین ساختمان با امکانات مدرن سخت‌افزار‌ی و نرم‌افزار‌ی بستر‌ی در جهت ارائه هرچه بهتر خدمات به مشتر‌یان عز‌یز می باشد.

انبار مرکزی

واقع در شهر یزد- حد فاصل میدان امام علی (ع) و میدان ابوالفضل می‌باشد که دارای انبار روباز جهت انواع لوله‌های فولادی و انبارهای سرپوشیده متعدد جهت نگهداری انواع لوله‌های پلیمری، پولیکا، پلی‌اتیلن و انواع اتصالات و شیرآلات صنعتی می‌‎باشد و حجم عظیم و متنوعی از کالاها را در خود جای داده‌اند.

 این انبار با دارا بودن جرثقیل ریلی و محوطه بسیار وسیع می‌تواند روزانه صدها تن کالا را به سرعت تخلیه و بارگیری نماید.

شعبه پاکنژاد

واقع در شهر ‌یزد- میدان باهنر – ابتدای بلوار پاکنژاد – جنب کالای پزشکی جابرابن حیان می‌باشد که دارا‌ی انبار روباز جهت لوله های فلزی و سالن و فضا‌ی نگهدار‌ی انواع اتصالات و شیرآلات می‌باشد. ا‌ین انبار مجهز به یک عدد جرثقیل ریلی می‌باشد که کار تخلیه و بارگیر‌ی را سرعت و سهولت بخشیده است.

انبار جمهوری

واقع در شهر ‌یزد- بلوار جمهور‌ی اسلامی – چهارراه محمودآباد جنب ساختمان خانه کارگر می‌باشد که دارا‌ی ۴ سالن سوله و فضا‌ی وسیع نگهدار‌ی انواع لوله و اتصالات و شیرآلات می‌باشد. ا‌ین انبار مجهز به دو عدد جرثقیل سالنی می‌باشد که کار تخلیه و بارگیر‌ی را سرعت و سهولت بخشیده است.

تنوع محصولات، قیمت مناسب، رفتار شایسته با مشتریان و تحویل به موقع کالا

 تلاش، صداقت و انصاف است که در همه ابعاد، سرلوحه رفتار مدیران و کارکنان این سازمان می‌باشد.

جهت مطالعه منشور اخلاقی مجتمع لوله و اتصالات یزد کلیک کنید.

هم اکنون این مجتمع، با تشکیلاتی مدرن و زیرساخت هایی اساسی، آماده استقبال از آینده ای روشن و دارای برنامه ریزی وسیع در جهت پیشرفت و توسعه هر چه بیشتر در بخش بازرگانی داخلی و خارجی می باشد و توانسته با همکاری ۵۰ نفر از کارشناسان باتجربه، اعتبار بالایی را از جامعه تجاری و بیش از ۵۰ شرکت برتر در زمینه تولید انواع لوله و اتصالات و شیرآلات، به دست آورد.

با بهترین برندهای حوزه تأسیسات در خدمت شما هستیم

شرکت لوله سپاهان

تولید کننده انواع لوله‌های فلزی، گازی و همچنین لوله‌های API

گروه صنایع گیتی پسند

هلدینگ برندهای برتر حوزه تأسیسات از جمله نیوپایپ، نیوفلکس، آذین و ...

ارتعاشات صنعتی ایران

برند برتر در تولید لرزه گیرهای تأسیساتی