لیست محصولات

درباره ما

معرفی سازمان

مجتمع لوله و اتصالات یزد در دو بخش بازرگانی داخلی و خارجی در زمینه توزیع انواع لوله، اتصالات و شیرآلات در بخش‌های آبرسانی، گازرسانی، فاضلاب و تأسیسات حرارتی و برودتی (بیش از ۱۰،۰۰۰ نوع محصول) در کل کشور فعالیت گسترده‌ای دارد.
همچنین این مجتمع، همواره در صدد تأمین و توزیع بهترین کالاها از لحاظ رعایت الزامات و استانداردها بوده و سعی نموده تا محصولات منطبق بر استانداردهای بین‌المللی و استاندارد ملی ایران را توزیع نماید.

نمای هوایی شعبه مرکزی

تاریخچه

مجتمع لوله و اتصالات یزد در سال ۱۳۷۵ با هدف تأمین انواع لوله، اتصالات و شیرآلات صنعتی، توسط آقای رضا برازنده در استان یزد تأسیس و فعالیت خود را آغاز نمود.

این مجتمع با اخذ نمایندگی از برندهای برتر در حوزه تأسیسات، فضای کسب و کار خود را گسترش داده،  به نحوی که هم‌اکنون به عنوان  بزرگترین مرکز توزیع لوله و اتصالات و شیرآلات صنعتی در مرکز کشور، مشغول به فعالیت می‌باشد. این مجموعه با اخذ بیش از ۵۰ نمایندگی از کارخانجات معتبر در این صنعت، توانسته پروژه‌های مختلف را در زمینه‌‌های مسکونی، تجاری، صنعتی، کشاورزی، آبرسانی، گازرسانی، معادن، بیمارستان‌ها، هتل‌ها و … پوشش دهد.

لازم به ذکر است تنوع محصولات، تحویل به موقع کالا، قیمت مناسب، رفتار شایسته با مشتریان و متعهد بودن در کار، شاخص اخلاقی و سازمانی کارکنان این مجموعه می‌باشد.

این مرکز در راستای پیشرفت و تحقق اهداف بلند مدت و پایدار خود، در نظر دارد با توسعه کانال‌های خدمت‌رسانی و همچنین ایجاد دفتر مرکزی در تهران و راه‌اندازی نمایشگاه دائمی در پاساژ آواجنرال شادآباد و بهره‌برداری از انباری به وسعت ۱۰،۰۰۰ متر مربع در اتوبان آزادگان تهران، رسالت خود را محقق سازد.

این مجتمع با سرلوحه قراردادن رضایتمندی مشتریان، موجب گردیده تا همیشه از این مجموعه به نیکی یاد شود.

آقای رضا برازنده؛ مؤسس مجتمع لوله و اتصالات یزد

چشم‌ انداز:

انتخاب اول ذینفعان در حوزه بازرگانی لوله، اتصالات و شیرآلات صنعتی در کشور تا سال ۱۴۰۵

بیانیه مأموریت:

ما بعنوان بزرگترین هایپرمارکت ( اَبَر بازار ) در حوزه لوله، اتصالات و شیرآلات صنعتی:

را سرلوحه امور خود قرار داده‌ایم.
در این راستا خانواده مجتمع لوله و اتصالات یزد با استعانت از خداوند متعال توانسته است پروژه‌های مختلفی در زمینه‌های مسکونی، تجاری، صنعتی، کشاورزی، آبرسانی، گازرسانی، معادن، بیمارستان‌ها، هتل‌ها و … را با داشتن اخلاق حرفه‌ای در کسب و کار و توان جوانان متخصص، متعهد، خلاق و نوآور این مرز و بوم، محقق سازد

ارزش‌های بنیادین:

چارت سازمانی

ساختار سازمانی مجتمع لوله و اتصالات یزد شامل دپارتمان های مالی، فروش و بازاریابی، تأمین و منابع انسانی و اداری می‌باشد که در یک سیستم هماهنگ و پویا جهت اهداف سازمان و خدمت به جامعه طرح‌ریزی شده است. 

دفاتر و زیرمجموعه‌ها:

مجتمع لوله و اتصالات دارای چندین انبار و شعبه در شهر یزد از آن جمله می‌توان به دفتر اداری واقع در منطقه صفائیه، خیابان ۱۵ خرداد ، شعبه مرکزی واقع در بلوار جانباز، شعبه پاکنژاد واقع در ابتدای بلوار پاکنژاد و دفاتر و انبارهای دیگر که در ادامه آمده است؛ اشاره کرد.

دفتر اداری

دفتر مرکزی : واقع در شهر یزد- میدان شهدای محراب – خ ۱۵ خرداد و محل استقرار مدیریت مجموعه می باشد.

۲۰۲۱۰۷۳۰_۱۸۱۸۳۲22

شعبه مرکزی

ا‌ین ساختمان ۴ طبقه، در مجاورت انبار مرکز‌ی واقع گرد‌یده و دارا‌ی بخش‌ها‌یی از جمله فروشِ حضور‌ی، فروشِ غیرحضور‌ی، تأمین، حسابدار‌ی، منابع انسانی ، انفورماتیک و غیره می‌باشد.

ا‌ین ساختمان با امکانات مدرن سخت‌افزار‌ی و نرم‌افزار‌ی بستر‌ی در جهت ارائه هرچه بهتر خدمات به مشتر‌یان عز‌یز می باشد.

انبار مرکزی

واقع در شهر یزد- حد فاصل میدان امام علی (ع) و میدان ابوالفضل می‌باشد که دارای انبار روباز جهت انواع لوله‌های فولادی و انبارهای سرپوشیده متعدد جهت نگهداری انواع لوله‌های پلیمری، پولیکا، پلی‌اتیلن و انواع اتصالات و شیرآلات صنعتی می‌‎باشد و حجم عظیم و متنوعی از کالاها را در خود جای داده‌اند.

 این انبار با دارا بودن جرثقیل ریلی و محوطه بسیار وسیع می‌تواند روزانه صدها تن کالا را به سرعت تخلیه و بارگیری نماید.

شعبه پاکنژاد

واقع در شهر ‌یزد- میدان باهنر – ابتدای بلوار پاکنژاد – جنب کالای پزشکی جابرابن حیان می‌باشد که دارا‌ی انبار روباز جهت لوله های فلزی و سالن و فضا‌ی نگهدار‌ی انواع اتصالات و شیرآلات می‌باشد. ا‌ین انبار مجهز به یک عدد جرثقیل ریلی می‌باشد که کار تخلیه و بارگیر‌ی را سرعت و سهولت بخشیده است.

انبار جمهوری

واقع در شهر ‌یزد- بلوار جمهور‌ی اسلامی – چهارراه محمودآباد جنب ساختمان خانه کارگر می‌باشد که دارا‌ی ۴ سالن سوله و فضا‌ی وسیع نگهدار‌ی انواع لوله و اتصالات و شیرآلات می‌باشد. ا‌ین انبار مجهز به دو عدد جرثقیل سالنی می‌باشد که کار تخلیه و بارگیر‌ی را سرعت و سهولت بخشیده است.

تنوع محصولات، قیمت مناسب، رفتار شایسته با مشتریان و تحویل به موقع کالا

 تلاش، صداقت و انصاف است که در همه ابعاد، سرلوحه رفتار مدیران و کارکنان این سازمان می‌باشد.

جهت مطالعه منشور اخلاقی مجتمع لوله و اتصالات یزد کلیک کنید.

هم اکنون این مجتمع، با تشکیلاتی مدرن و زیرساخت هایی اساسی، آماده استقبال از آینده ای روشن و دارای برنامه ریزی وسیع در جهت پیشرفت و توسعه هر چه بیشتر در بخش بازرگانی داخلی و خارجی می باشد و توانسته با همکاری ۵۰ نفر از کارشناسان باتجربه، اعتبار بالایی را از جامعه تجاری و بیش از ۵۰ شرکت برتر در زمینه تولید انواع لوله و اتصالات و شیرآلات، به دست آورد.

با بهترین برندهای حوزه تأسیسات در خدمت شما هستیم

شرکت لوله سپاهان

تولید کننده انواع لوله‌های فلزی، گازی و همچنین لوله‌های API

گروه صنایع گیتی پسند

هلدینگ برندهای برتر حوزه تأسیسات از جمله نیوپایپ، نیوفلکس، آذین و ...

ارتعاشات صنعتی ایران

برند برتر در تولید لرزه گیرهای تأسیساتی