درباره ما

تاریخچه، شرح فعالیت و ...

تاریخچه

مجتمع لوله و اتصالات یزد فعالیت اقتصادی خود را در سال ۱۳۷۵ با مشارکت خانواده برازنده و با مدیریت آقای رضا برازنده در شهر یزد آغاز نمود و خیلی زود به عنوان یکی از توزیع کنندگان صاحب نام در منطقه، مطرح گردید.

ثمره کار و تلاش شبانه روزی تیم علمی و منسجم این مؤسسه، موجب رشد و توسعه مجموعه‌ای به وسعت ۵۰،۰۰۰ متر مربع همراه با زیرساخت‌های مدرن گردید که به لطف خداوند، همچنان پله‌های ترقی و تعالی را به سرعت می پیماید. 
تنوع محصولات، قیمت مناسب، رفتار شایسته با مشتریان و تحویل به موقع کالا که هنوز هم سرلوحه امور می‌باشد؛ از عمده دلایل این موفقیت بود.

این مجتمع با اخذ نمایندگی از برندهای برتر حوزه تأسیسات، فضای کسب و کار خود را گسترش داد به نحوی که هم‌اکنون به عنوان بزرگترین مرکز توزیع لوله و اتصالات و شیرآلات در مرکز کشور محصولات صنعت آب و گاز و تأسیسات را در این استان و سایر استانهای جنوبی توزیع می نماید.

نمایی هوایی از انبار مرکزی

تنوع محصولات، قیمت مناسب، رفتار شایسته با مشتریان و تحویل به موقع کالا

منشور مجتمع لوله و اتصالات

 تلاش، عقل معاش، صداقت و انصاف است که در همه ابعاد، سرلوحه رفتار مدیران و کارکنان این مؤسسه می باشد.

هم اکنون این مجتمع، با تشکیلاتی مدرن و زیرساخت هایی اساسی، آماده استقبال از آینده ای روشن و دارای برنامه ریزی وسیع در جهت پیشرفت و توسعه هر چه بیشتر در بخش بازرگانی داخلی و خارجی می باشد و توانسته با همکاری ۵۰ نفر از کارشناسان باتجربه، اعتبار بالایی را از جامعه تجاری و بیش از ۵۰ شرکت برتر در زمینه تولید انواع لوله و اتصالات و شیرآلات، به دست آورد.

حوزه فعالیت :

این مجتمع در دو بخش بازرگانی داخلی و خارجی در زمینه توزیع انواع لوله، اتصالات و شیرآلات در بخش‌های آبرسانی، گازرسانی، فاضلاب و تأسیسات حرارتی و برودتی (بیش از ۱۰،۰۰۰ نوع محصول) در کل کشور فعالیت گسترده‌ای دارد.
همچنین این مجتمع، همواره در صدد تأمین و توزیع بهترین کالاها از لحاظ رعایت الزامات و استانداردها بوده و سعی نموده تا محصولات منطبق بر استانداردهای بین‌المللی و استاندارد ملی ایران را توزیع نماید.

انبار شماره ۹ اتصالات ( انبار مرکزی )

شرح واحدهای مجتمع لوله و اتصالات یزد

دفتر مرکزی

دفتر مرکزی : واقع در شهر یزد- میدان شهدای محراب – خ ۱۵ خرداد و محل استقرار مدیریت مجموعه می باشد.

placeholder.png

انبار مرکزی

واقع در شهر یزد- حد فاصل میدان امام علی (ع) و میدان ابوالفضل می‌باشد که دارای انبار روباز جهت انواع لوله‌های فولادی و انبارهای سرپوشیده متعدد جهت نگهداری انواع لوله‌های پلیمری، پولیکا، پلی‌اتیلن و انواع اتصالات و شیرآلات صنعتی می‌‎باشد و حجم عظیم و متنوعی از کالاها را در خود جای داده‌اند.

 این انبار با دارا بودن جرثقیل ریلی و محوطه بسیار وسیع می‌تواند روزانه صدها تن کالا را به سرعت تخلیه و بارگیری نماید.

ساختمان اداری

ا‌ین ساختمان ۴ طبقه، در مجاورت انبار مرکز‌ی واقع گرد‌یده و دارا‌ی بخش‌ها‌یی از جمله فروشِ حضور‌ی، فروشِ غیرحضور‌ی، تأمین، حسابدار‌ی، منابع انسانی ، انفورماتیک و غیره می‌باشد.

ا‌ین ساختمان با امکانات مدرن سخت‌افزار‌ی و نرم‌افزار‌ی بستر‌ی در جهت ارائه هرچه بهتر خدمات به مشتر‌یان عز‌یز می باشد.

انبار جمهوری

واقع در شهر ‌یزد- بلوار جمهور‌ی اسلامی – چهارراه محمودآباد جنب ساختمان خانه کارگر می‌باشد که دارا‌ی ۴ سالن سوله و فضا‌ی وسیع نگهدار‌ی انواع لوله و اتصالات و شیرآلات می‌باشد. ا‌ین انبار مجهز به دو عدد جرثقیل سالنی می‌باشد که کار تخلیه و بارگیر‌ی را سرعت و سهولت بخشیده است.

با بهترین برندهای حوزه تأسیسات در خدمت شما هستیم

شرکت لوله سپاهان

تولید کننده انواع لوله‌های فلزی، گازی و همچنین لوله‌های API

گروه صنایع گیتی پسند

هلدینگ برندهای برتر حوزه تأسیسات از جمله نیوپایپ، نیوفلکس، آذین و ...

ارتعاشات صنعتی ایران

برند برتر در تولید لرزه گیرهای تأسیساتی