لوله پولیکا

فهرست مطالب:

 

لوله های PVC (لوله پولیکا) رایج ترین لوله های پلاستیکی در صنعت هستند. این لوله های سبک وزن و مستحکم بوده و قابلیت تحمل فشار بالایی را دارند. لوله های پولیکا پوسیدگی، زنگ زدگی و خوردگی نداشته و عمر طولانی ای دارند. قیمت پایین این لوله ها در کنار سایر ویژگی های آن، باعث شده لوله های PVC ، دنیای آب و فاضلاب را تصرف کنند.

لوله های PVC عمدتا به رنگ سفید یا طیف های خاکستری هستند اما در اصطلاح عامیانه به لوله های PVC خاکستری رنگ، لوله پولیکا گفته می شود. با رشد صنعت پلیمر و بهبود کیفیت ساخت و ساز، امروزه انواع لوله های پولیکا تولید و عرضه میگردد. در سالهای اخیر لوله پولیکای شفاف نیز تولید شده است. این لوله های شفاف که قیمت بالاتری نیز دارند برای بعضی از موتورخانه ها به کار میروند که به تاسیسات کار اجازه میدهد نحوه ی عمل موتور را مشاهده کند.

کاربرد لوله های PVC (لوله پولیکا):

۱- آب و فاضلاب

۲- انتقال مواد غذایی و دارویی ( لوله های PVC در برابر اسیدها، الکین ها و نمک ها مقاوم هستند.)

۳- استخر های شنا

۴- سیستم های گرمایش و سرمایش

۵- کشاورزی

۶- در ساختمان برای حمام و سرویس های بهداشتی

۷- لوله های PVC، در برابر خطرات زیستی مثل رشد قارچ و باکتری ها مقاوم هستند از این رو برای اکواریم های دریایی و حوضچه های پرورش ماهی مناسب میباشند.

ویژگی های لوله PVC (لوله پولیکا):

دمای مناسب برای کارکرد لوله های PVC از صفر تا ۶۰ درجه ی سانتیگراد است. باید همواره در ذهن داشت که با افزایش دما، قدرت تحمل فشار لوله های PVC کاهش میابد.

لوله های PVC به گونه ای طراحی شده اند انعطاف پذیری بسیار کمی داشته و ساختار خود را حفظ میکنند.

یکی از اصلی ترین نقاط ضعف لوله های PVC توانایی پایین تحمل آب سرد است. زمانی که لوله PVC میشکند، به قطعات تیزی تقسیم می شود که با شدت به اطراف پرتاب می شوند. از این رو از لوله های پولیکا برای گاز استفاده نمی کنند. لوله های پولیکا تنها میتوانند فشار آب و سیالات را تحمل کنند.

لوله های پولیکا از سایز ۲۰ تا سایز ۴۰۰ در مجتمع لوله و اتصالات یزد برای خرید موجود می­ باشد. برای خرید کافیست کافیست با شماره ی ۶-۳۷۲۲۷۷۰۰-۰۳۵ تماس بگیرید و یا به شماره ی ۰۹۱۳۴۵۴۰۷۲۶ در تلگرام یا واتساپ سفارش خود را ثبت نمایید.

 

لوله پولیکا، لوله PVC، لوله آب، لوله فاضلاب، لوله ی آبرسانی، خرید لوله پولیکا، خرید لوله PVC، قیمت لوله پولیکا، قیمت لوله PVC، لوله و اتصالات PVC، لوله و اتصالات پولیکا

Share on telegram
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on print

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.