عایق فوم

فهرست مطالب:

خرید عایق فوم

فوم­ های عایق به دلیل کاربرد گسترده در تأسیسات و افزایش مقاومت لوله، محصول بسیار پر طرفداری هستند. فوم­ های عایق، ارزان ترین وسیله­ ی افزایش عمر لوله و اتصالات می­باشند. استفاده از فوم عایق با کاهش هزینه ­ی نگهداری، تعمیرات و تعویض قطعات، بر عمر مفید لوله و اتصلات می­افزاید.

فوم عایق، یک عایق نارسا است که در مدل­ های متنوع و با ضخامت­ های مختلف موجود می­باشد. فوم عایق که به هدف صرفه جویی در مصرف انرژی به کار می­رود، پس از عملیات نصب لوله و اتصالات، برای حفاظت به روی کار کشیده می­شود.

این ماده­ ی عایق با داشتن ضریب انتقال حرارت پایین برای عایق کاری لوله­ های آب، گاز، مخازن و سایر تأسیسات به کار می­رود. فوم عایق از دمای ۳۵- درجه تا ۹۰+ درجه را پشتیبانی کرده و در مقابل عوامل مخرب شیمیایی و فرساینده­ های محیطی مقاوم است. با استفاده از این محصول، می­توان از اتلاف انرژی­­­­­­، یخ زدگی و زنگ زدگی لوله جلوگیری کرد و عمر طولانی تری به آن بخشید.

 

خرید عایق فوم

 

این عایق با جلوگیری از تاثیر نوسانات دمای شب و روز و فصل­ های مختلف سال، کیفیت کارهای تأسیساتی را بهبود می­بخشد. فوم عایق همچنین ضد رطوبت بوده و از نفوذ آب جلوگیری می­کنند. یکی از عواملی که می­تواند در کار تأسیسات مشکل آفرین باشد، رشد کپک، قارچ و باکتری است. استفاده از فوم عایق مانع از رشد این موجودات مضر می­شود. فوم­ های عایق در صورت آتش سوزی، از گسترش آن جلوگیری کرده و از تأسیسات محافظت می­کنند. در بعضی موارد متخصصین برای پر کردن فضای خالی اطراف تجهیزات نیز از این فوم­ های عایق استفاده می­کنند.

نصب فوم ­های عایق یک فرآیند بسیار ساده است، فوم به سادگی به شکل دلخواه بریده شده و با استفاده از چسب به تجهیزات متصل می­شود.

فوم عایق جزو ضروریات سیستم­های لوله کشی برای آبرسانی است. برخلاف باور عموم که لوله­ های پلاستیکی نیاز به عایق کاری ندارد، تحقیقات بیانگر آن بوده است که استفاده از روکش عایق بر روی لوله های پلاستیکی، تا ۷۵ درصد مانع از اتلاف گرما می­شود.

ما در مجتمع لوله و اتصالات یزد، انواع فوم­ های سفید و رنگی را برای لوله­ های پنج لایه و لوله ­های (P.V.C) پولیکا موجود داریم. برای خریدن این محصول، کافیست با مجتمع لوله و اتصالات یزد به شماره­ ی ۶-۷۲۲۷۷۰۰-۰۳۵ تماس بگیرید.

 

فوم عایق، عایق فوم، عایق لوله، لوله واتصالات ، خرید لوله ، قیمت لوله، خرید عایق ، خرید فوم عایق، قیمت فوم عایق

 

Share on telegram
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on print

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *