لوله پوش فیت

رایج ترین لوله­ ی به کار رفته در سیستم فاضلابی، لوله­ ی پوش فیت است. علت محبوبیت این نوع لوله، در نام آن نهفته است. Push به معنای فشار دادن و fit به معنی جا انداختن و وصل شدن، نشانگر سهولت در نصب لوله­ ی پوش فیت و کاربردی بودن آن است. لوله ­ی پوش فیت برای اتصال نیاز به هیچ دستگاه یا واسطه­ ای نداشته و تنها به دلیل طراحی خاص خود، در اتصالات جای گرفته و به راحتی بسته می ­شود.

انتخاب صحیح لوله برای سیستم فاضلاب اهمیت زیادی دارد. فاضلاب، به طور طبیعی شامل مواد اسیدی یا بازی بسیار قوی می­ باشد. لوله­ های فلزی پس از مدتی که در معرض این مواد قرار بگیرند، دچار خوردگی شده و قابلیت خود را از دست می ­دهند؛ در صورتی که لوله ­های پوش فیت تا سالها بدون هیچگونه آسیبی به کار خود ادامه می ­دهند.

از طرفی لوله­ های P.V.C و پولیکا با ضریب شکستگی بالا، برای کار لوله کشی فاضلاب بسیار نامناسب هستند. لوله کشی فاضلاب کار بسیار حساس و دقیقی است؛ زیرا شیب و زاویه ی نصب لوله در خارج کردن فاضلاب از منازل شخصی، اهمیت زیادی دارد.

ساختار لوله ی پوش فیت

جنس لوله ­های پوش فیت از پلی پروپیلن است. پلی پروپیلن سومین پلاستیک پرمصرف در صنعت لوله و اتصالات است که علاوه بر سرعت رشد بالا در فرایند پلیمریزاسیون، مقاومت شیمیایی بالا در برابر ضربه و حرارت را نیز از خود نشان می­ دهد.

لوله­ های پوش فیت، در دو نوع عادی و مقاوم به صدا، موجود می­ باشند. لوله­ های پوش فیت، با مهار صدا، آلودگی صوتی را کاهش داده و از ورود صدا به داخل ساختمان جلوگیری می ­کنند.

در درون هر قسمت لوله و اتصالات پوش فیت، یک حلقه ی پلاستیکی وجود دارد؛ زمانی که یک لوله داخل آن اتصال می­ شود، یک محفظه­ ی بسته مشابه سوکت را به دور لوله به وجود می­ آورد. این حلقه ­ی پلاستیکی یک طرفه بوده و هرگز نشتی ندارد.

چرا لوله ی پوش فیت بهترین گزینه برای استفاده در لوله کشی فاضلاب است؟

هزینه­ ی نصب یکی دیگر از دلایل پرکاربرد بودن این دسته از لوله های فاضلابی است. طراحی منحصر به فرد این لوله و عدم نیاز آن به ابزار و وسیله ­های مختلف برای نصب، هم در کاهش زمان و هم در کاهش هزینه نقش به سزایی دارد. لوله­ های پوش فیت با انعطاف پذیری بالا در مقایسه با لوله­ های فلزی، کار لوله کشی را آسان نموده اند. وزن سبک این لوله­ ها، امکان حمل و نقل راحت را فراهم کرده است.

لوله­ ی پوش فیت به راحتی قابل جدا شدن برای باز طراحی و نصب مجدد است و این در صورتی است که لوله­ های دیگر که جوش داده می­شوند، دائمی بوده و امکان تغییر و باز نصب وجود ندارد.

برای استفاده از لوله ­ی پوش فیت در خارج از خانه و در محیط رو باز، می­بایست از لایه­ ی رنگ محافظتی استفاده کرد.

 

بِبُرید، بشورید، وصل کنید! نصب لوله ی پوش فیت به همین سادگی است!

لوله­ ی پوش فیت در رنگ­های سفید و خاکستری و نارنجی از سایز ۴۰ میلیمتر تا ۱۶۰ میلیمتر در مجتمع لوله و اتصالات یزد موجود است. برای تهیه­ ی این لوله­ های کاربردی با شماره ­ی ۶-۳۷۲۲۷۷۰۰-۰۳۵ تماس بگیرید.

پوش فیت، لوله پوش فیت، خرید لوله ی پوش فیت، قیمت لوله ی پوش فیت، لوله ی فاضلابی، خرید لوله فاضلابی