عایق فوم

خرید عایق فوم

فوم­ های عایق به دلیل کاربرد گسترده در تأسیسات و افزایش مقاومت لوله، محصول بسیار پر طرفداری هستند. فوم­ های عایق، ارزان ترین وسیله­ ی افزایش عمر لوله و اتصالات می­باشند. استفاده از فوم عایق با کاهش هزینه ­ی نگهداری، تعمیرات و تعویض قطعات، بر عمر مفید لوله و اتصلات می­افزاید.

فوم عایق، یک عایق نارسا است که در مدل­ های متنوع و با ضخامت­ های مختلف موجود می­باشد. فوم عایق که به هدف صرفه جویی در مصرف انرژی به کار می­رود، پس از عملیات نصب لوله و اتصالات، برای حفاظت به روی کار کشیده می­شود.

این ماده­ ی عایق با داشتن ضریب انتقال حرارت پایین برای عایق کاری لوله­ های آب، گاز، مخازن و سایر تأسیسات به کار می­رود. فوم عایق از دمای ۳۵- درجه تا ۹۰+ درجه را پشتیبانی کرده و در مقابل عوامل مخرب شیمیایی و فرساینده­ های محیطی مقاوم است. با استفاده از این محصول، می­توان از اتلاف انرژی­­­­­­، یخ زدگی و زنگ زدگی لوله جلوگیری کرد و عمر طولانی تری به آن بخشید.

 

خرید عایق فوم

 

این عایق با جلوگیری از تاثیر نوسانات دمای شب و روز و فصل­ های مختلف سال، کیفیت کارهای تأسیساتی را بهبود می­بخشد. فوم عایق همچنین ضد رطوبت بوده و از نفوذ آب جلوگیری می­کنند. یکی از عواملی که می­تواند در کار تأسیسات مشکل آفرین باشد، رشد کپک، قارچ و باکتری است. استفاده از فوم عایق مانع از رشد این موجودات مضر می­شود. فوم­ های عایق در صورت آتش سوزی، از گسترش آن جلوگیری کرده و از تأسیسات محافظت می­کنند. در بعضی موارد متخصصین برای پر کردن فضای خالی اطراف تجهیزات نیز از این فوم­ های عایق استفاده می­کنند.

نصب فوم ­های عایق یک فرآیند بسیار ساده است، فوم به سادگی به شکل دلخواه بریده شده و با استفاده از چسب به تجهیزات متصل می­شود.

فوم عایق جزو ضروریات سیستم­های لوله کشی برای آبرسانی است. برخلاف باور عموم که لوله­ های پلاستیکی نیاز به عایق کاری ندارد، تحقیقات بیانگر آن بوده است که استفاده از روکش عایق بر روی لوله های پلاستیکی، تا ۷۵ درصد مانع از اتلاف گرما می­شود.

ما در مجتمع لوله و اتصالات یزد، انواع فوم­ های سفید و رنگی را برای لوله­ های پنج لایه و لوله ­های (P.V.C) پولیکا موجود داریم. برای خریدن این محصول، کافیست با مجتمع لوله و اتصالات یزد به شماره­ ی ۶-۷۲۲۷۷۰۰-۰۳۵ تماس بگیرید.

 

فوم عایق، عایق فوم، عایق لوله، لوله واتصالات ، خرید لوله ، قیمت لوله، خرید عایق ، خرید فوم عایق، قیمت فوم عایق