بست پایه دار

بست­ ها یا نگه دارنده ­های لوله، بهترین ابزار برای ثابت کردن و محکم کردن لوله­ ی معلق است. بست­ها یکی از اساسی ترین نیازهای لوله کشی بوده و در انواع مختلف برای مصارف متفاوت، تعریف شده اند. برای استفاده­ ی صحیح از این وسیله، باید بست­ های مختلف و کاربردهایشان را شناخت تا از هر کدام، در جای درست استفاده کرد.

بست پایه دار

بست­ های پایه­ دار یا دو پایه یکی از رایج ترین نگهدارنده­ های لوله است. از این نوع بست برای ثابت کردن لوله­ های فلزی، چدنی، مسی، استیل، پوش فیت و.. استفاده می­ شود. بست پایه­ دار برای انتقال لوله از دیوار به دو شکل عمودی و افقی کاربرد دارد. این نوع بست­ ها، تکیه گاه محکمی برای رایزر­ها یا سیستم لوله کشی عمودی فراهم می­کنند.

 

 

ساختار بست پایه دار

بست ­های پایه دار به صورت کلی از دو قسمت بست و تکیه ­گاه تشکیل شده اند. قسمت پایه معمولا از جنس فلز است و قسمت نگهدارنده از پلیمر ساخته می­ شود. بست­ های پایه­ دار از ورق ­های گالوانیزه، استیل، آهن ­های آلیاژی با پوشش ­های متفاوتی مثل گالوانیزه­ ی سرد و گرم، داکرومات، کادمیوم، رنگ الکترواستاتیک، رنگ زینک اپوکسی، رنگ اتیل سیلیکات، پوشش­های پلاستیکی، عایق می­ شود. بعضی از انواع بست ­ها توسط روکش های P.V.C یا EPDM، روکش شده تا طول عمر بیشتری داشته باشند. این روکش ها در برابر اسید، گاز، آب شور، الکتریسیته و حرارت مقاوم می ­باشند.

این بست ­ها توانایی تحمل دما از ۳۰- درجه تا ۱۵۰+ درجه را داشته و در حفظ و نگهداری لوله نقش به ­سزایی دارند.

بست­ پایه ­دار به علت داشتن قیمت مناسب در عین کارایی بالا، بسیار پرکاربرد بوده و از ضروریات لوله کشی می­ باشد.

بست­ های پایه­ دار به چهار نوع یک طرفه، دو طرفه، عای ق­دار و بدون عایق و همچنین در دو رنگ سفید و مشکی در انبارهای مجتمع لوله اتصالات یزد موجود می­باشد. برای خرید انواع بست­های پایه­ دار با شماره­ ی ۶-۳۷۲۲۷۷۰۰-۰۳۵ تماس بگیرید.

#بست #بست_پایه_دار #بستیران #بست_یک_طرفه #بست_دو_طرفه #لوله_اتصالات #بست_عایق #بست_روکشدار #خرید_بست #لیست_قیمت_بست #خرید_بست_پایه دار